Ceník prací za vedení účetnictví

S klienty se domlouváme na fér ceně, která je akceptovatelná pro obě strany.

Ceník

 

Níže uvádíme orientační a ukázkový ceník, a to protože finální cenu účetních a dalších prací výrazně ovlivňuje mnoho faktorů: zautomatizovaní celého systému, import dat (faktury, banky), spoluúčast klienta na zpracování účetnictví, na druhu byznysu, na požadované výstupy, na tom jestli účetnictví zpracováváme u nás v kanceláři nebo u vás v kanceláři a mnoho dalších prvků.

S klienty se domlouváme na měsíčním paušálu, který je pro obě strany akceptovatelný. V případě, že množství práce zůstává, zůstává i paušál, v případě, že firma jde do útlumu, tak snižujeme paušál, v případě, že práce přibylo, vyvoláme jednání o úpravě měsíčního paušálu. Minimálně 1x ročně pak uděláme revizi ceny a množství práce. Spolupráci nastavujeme tak, aby kvalita odvedené práce byla co nejvyšší a cena co nejnižší, spolupráce klienta při zpracování dokladů má vliv na výši paušálu. 

Níže uvedené ceny jsou pouze modelové a neodpovídají skutečnosti, mají pouze vytvořit představu o cenotvorbě našich služeb.

V ceně je vždy: základní poradenství, kompletní vedení účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování všech přiznání (daň z příjmu, DPH včetně příloh, silniční daň a další), osobní schůzka na které budeme řešit bolesti a radosti vaší společnosti